Poniżej znajduje się lista odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania.

Tak. Wszyscy, których zaprosiliśmy do wolontariatu, otrzymali już wiadomość z informacją o przyjęciu, a potem o obszarze pracy. Wysłaliśmy też informację do tych, którzy znajdują się na naszej liście rezerwowej.

Niektóre grupy otrzymały maila szybciej, niektóre jeszcze czekają. Prosimy o cierpliwość.

Wysyłamy wiadomości na adresy, które podaliście w formularzu zgłoszeniowym. Niejednokrotnie zdarza się jednak że popełniliście błąd podczas wpisywania adresu i dlatego nie otrzymujecie wiadomości. Jeśli macie wątpliwości, czy wasz mail jest poprawny, napiszcie wiadomość na adres: marek.szwiec@theworldgames2017.com w temacie maila wpisując "Błędny adres e-mail". Jeśli Wasz mail nie zawiera imienia i nazwiska, nie zapomnijcie się podpisać.

Jeśli mail jest prawidłowy, sprawdź folder SPAM. Być może Twoja wiadomość jest właśnie tam. W innym przypadku, będziemy rozpatrywać te kwestie indywidualnie. Prosimy o wiadomość.

Nawiązywaliśmy kontakt z każdym, kto najpierw umówił się na rozmowę, a potem był dostępny w wybranym czasie. Jeśli nie mogliśmy się dodzwonić, nie braliśmy takiej osoby pod uwagę podczas rekrutacji.

Niestety, choć bardzo byśmy chcieli, nie możemy przyjąc wszystkich. Tak naprawdę, z prawie 3 000 zgłoszeń musieliśmy wybrać ok. 1 000 osób. Było ciężko, bo staraliśmy się uwzględnić najpierw Wasze preferencje. Nie zawsze okazywało się to możliwe. Jeśli otrzymałeś/otrzymałaś informację inną niż zaproszenie do wolontariatu - czekaj na nasz kontakt. Być może zwolni się miejsce i wtedy się do Ciebie zwrócimy.

Jesteś w bardzo nielicznej grupie osób, co do których system zachowuje się w ten sposób. Na początek spróbuj zmienić przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas i poczekaj na naszą odpowiedź. Pamiętaj - jedna wiadomość wystarczy :)

Nie jest to na razie możliwe. Godzinowy przydział zadań otrzymacie od Waszych liderów, którzy niedługo zaczną się z Wami kontaktować.

Powód jest bardzo prosty: najczęściej wyrażaliście zainteresowanie inną dyscypliną lub Wasza rozmowa kwalifikacyjna wskazywała inne kwalifikacje. Pamiętajcie też, że podczas Igrzysk liczymy na Wasze pełne zaangażowanie.

Wolontariuszy kwaterujemy w Domu Studenckim "Arka" Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pokoje będą 2- i 3-osobowe. Nie ma możliwości mieszkania w pokojach 1-osobowych. UWAGA! Zapewniamy nocleg TYLKO w dniach Waszej pracy. Kwestie wspólnego kwaterowania będziemy rozpatrywać w późniejszym czasie

Prosimy - NIE dziękujcie. Choć jest nam wtedy bardzo miło, to takie wiadomości utrudniają dotarcie do poważniejszych spraw.

Dowiecie się tego od swoich liderów w późniejszym czasie.

O wsparcie przy Ceremonii zwrócimy się wkrótce.

Jeśli jesteś niepełnoletni(a) i chcesz wziąć udział w The World Games, Twoi Rodzice będą musieli podpisać zgodę i oświadczenie, że biorą za Ciebie pełną odpowiedzialność, jako że nie zapewniamy opieki.

Wynika to z błędu w systemie. Pracujemy nad jest rozwiązaniem i na bieżąco udzielamy jednoznacznej odpowiedzi. Piszcie do nas w tej sprawie.

Obowiązująca propozycja znajduje się w mailu.

Wysłaliśmy maila z instrukcjami do kilkudziesięciu osób, które pochodzą z krajów, gdzie wymagana jest wiza do Polski. Jeśli nie otrzymałeś takiego maila, a potrzebujesz wizy - daj nam znać, wpisując jako temat wiadomości "VISA issue".

Do piątku, 19 maja, do godziny 15:00 czasu polskiego.

Prosimy o przyjazd w dniu rozpoczęcia Twojej zmiany. Jeśli jesteś spoza Wrocławia, to jest także pierwsza noc Twojego zakwaterowania (noc PO pierwszym dniu zmiany). Ostatnią nocą zakwaterowania jest noc PRZED ostatnim dniem pracy.